Молекулярна косметика SPA MASTER
Ідеальний симбіоз науки і природи. Завдяки багаторічній праці вчених і сучасним розробкам в області органічного синтезу вийшло інтегрувати ретельно відібрані рослинні інгредієнти в косметичні продукти. В результаті цього в 2012 році на заводі ROSA IMPEX народжується бренд SPA MASTER molecular cosmetics, продукти якого мають фармацевтичні властивості всіх компонентів. Наше виробництво має всі Європейські сертифікати якості та безпеки, а спеціалізований високошвидкісний гомогенезатор високого тиску дозволяє створювати емульсії, всмоктуються в структуру волосся і шкіру без використання хімічних провідників.

Гармонія науки і природи
Для створення кожної лінії наші хіміки і космецевти ретельно відбирають спеціальні, максимально ефективні екстракти і масла, вирощені в екологічно чистій зоні Болгарії, де і знаходиться наше виробництво (містечко Ягодовой поблизу м. Пловдив).

На базі заводу є свої лабораторії – мікробіологічна і інноваційна. Саме там і відбувається впровадження наукових розробок світових лабораторій, що синтезують інноваційні комплекси з органічної сировини: SilPLEX – Siltech LLC, Канада, Торонто; GSP – T – Mibelle Biochemistry, Швейцарія, Букс; KERATIN Nutrilan® – BASF, Всесвітня корпорація, Німеччина, Людвігсгафен; Milk Proteins – Symrise, Німеччина, Хольцминден; Chiaprotect® – Cobiosa, Іспанія, Мадрид; Quinine – Phenbiox, Італія, Болонья; Phytochem Hair Loss SP – Chemir, Іспанія, Барселона в наші SPA-догляди. Окремі корпорації займаються системою для фарбування волосся, тому наша запатентована система відновлення волосся в момент фарбування 3LEVEL SYSTEM базується на компонентах ROSE OIL COMPLEX, CERAMIDE A2 і MERQUAT, розроблена спільно з SEDERMA – Франція, Париж, що входить в концерн CRODA International ltd- Великобританія, Коувік хол і Lubrizol – США, Уіклайфф, Огайо.

SPA MASTER SALON CONCEPT
Це готове рішення для бізнесу – «блакитний океан», в якому немає конкуренції. Наші комплексні SPA процедури об’єднали в собі фарбування і догляд за волоссям в єдиний, невід’ємний процес – систему «Фарбування майбутнього» – це наша запатентована технологія 3х рівневого відновлення волосся в момент фарбування 3 LEVEL SYSTEM – з процедурою ФУТУРІРОВАНІЯ волосся (#FUTURECOLORING), завдяки якій ми навчаємо перукарів і перетворюємо їх в SPA MASTERов, а перукарні та салони краси в SPA центри.