Nouvelle (Італія) – професійна косметика для волосся і шкіри голови. Hair Styling Applications (HSA) – одна з найбільших Італійських компаній у сфері виробництва косметики для професійного використання. Ось вже більше 30 років вона займається розробкою масок, фарб та інших засобів для волосся. До їх складу входять лікарські рослини і компоненти, які призначені для відновлення природного балансу, блиску і доглянутого вигляду волосся.

Лінія Nouvelle одна з найновіших винаходів компанії яка поєднує в собі наймодніші відтінки фарб, щадні освітлювачі, засоби для в ампулах, які лікують волосся і шкіру голови, а також засоби для укладання, за допомогою яких легко створити стильну і екстравагантну зачіску, при цьому дозволяючи оцінити як якість, так і розумну ціну, яка приємно дивує професійних майстрів і їхніх клієнтів. Завдяки своїм науково-технічним досягненням косметика Nouvelle проходить ретельний контроль з виготовлення препаратів, в лабораторіях проводяться випробування не тільки співробітниками цієї компанії, але і незалежними консультантами з оцінки якості.

Питання суміщення м’якої дії барвників та отримання стійкого результату ще з 16 століття постійно хвилювало перукарів, хіміків, медиків та інших фахівців, які займалися розробками в цій сфері. Так як в ті часи освітлення волосся важко було назвати щадним.

Сьогодні можна з упевненістю говорити про величезний прорив, зробленому італійською компанією HSA в області виробництва барвників для волосся і численних засобів по догляду за волоссям. Досягнення компанії закономірні, бо в косметиці Nouvelle використовується переважно рослинна сировина, в потужній лабораторії фірми йде постійний пошук нових рецептів, а виробництво розміщене величезній території Бразилії та Італії.

Швидкорозваюча торгова марка Nouvelle, ідеально підходить українським споживачам по ціновій політиці, нітрохи не поступається за якістю провідним світовим брендам. І саме тому Nouvelle міцно утримується на ринку України. Привертає увагу постійно оновлюється асортимент косметики Nouvelle.

Наступне характерна властивість марки Nouvelle – демократичність. М’яка і зручна в застосуванні косметика заявляє про себе кінцевим результатом – будь то чудова стійкість кольору або гнучка фіксація укладання. Асортимент марки настільки великий, що якщо на столику у майстра-перукаря буде панувати Nouvelle, він не відчує ніякого дефіциту в коштах по фарбуванню та догляду.

Засоби Nouvelle, підходить для волосся з різними проблемами, і представлена ексклюзивними лініями: для знебарвлення і фарбування (X-Chromatic), засоби для укладки (Re: styling), для випрямлення і завивки волосся (X-Shape), для волосся після фарбування (Color Glow), для проблемного волосся (Kapillixine), для блиску волосся (Radiance), для волосся, що в’ється (Curl Me Up), для щоденного відновлення (Every Day), для кератинового живлення волосся (Double Effect), для об’єму волосся (Body Booster).