Натхнення, досвід, інновації для неперевершеної краси вашого волосся.

Іспанський бренд професійної косметики для волосся LAKME був заснований в 1996р., а вже у 2004 р. його продукція була представлена в 65 країнах по всьому світу, в т.ч. Південній Америці, Австралії, Азії. З 2005 року Лакме продається і в Україні, в т.ч. купити весь асортимент, а це більш як 300 найменувань якісної продукції, можна в нашому інтернет-магазині Profcosmetic.if.ua

Запорука високої якості та постійних інновацій Lakme – високотехнологічна лабораторія, розташована в Барселоні, яка постійно працює над оновленням і вдосконаленням лінійки продуктів. Місія лабораторій Lakmé — пропонувати найкращі професійні продукти, використовуючи формулу, яка гарантує оптимальні результати та вишуканий догляд за волоссям.

Бренд, створений стилістами для стилістів.

LAKME – це не тільки торгова марка, але й міжнародна спільнота перукарів. В складі компанії є студії де майстри навчаються, експериментують і обмінюються досвідом. Прагнучи бути постійним джерелом натхнення, розсуваючи творчі межі перукарського мистецтва та досліджуючи безмежні можливості ремесла, Lakmé пропонує професійне портфоліо інструментів для підтримки стилістів у втіленні модних образів у життя.

Однією з найважливіших цінностей компанії є турбота про навколишнє середовище.

  • Всі продукти компанії є веганськими, тобто в їх склад не входять інгредієнти тваринного походження. Косметика Лакме не тестується на тваринах.
  • Матеріал для пакування безпечний для природи й підлягає 100% переробці.
  • Виробництво косметики налагоджено таким чином, щоб максимально економно і раціонально використовувати енергоресурси планети, в т.ч. налагоджені холодні процеси виробництва, сонячні панелі для отримання електроенергії, спеціальні очисні системи, які дають можливість повторно використовувати очищену воду.

Продукти Лакме

Колір

Повна інноваційна колекція кольорів Collage, Gloss і Chroma, включаючи систему освітлення k.blonde створені для нескінченних можливостей фарбування, підкріплених блиском, захистом і інтенсивністю для всіх типів волосся. Фарби Лакме відповідають прагненням найвибагливішого професійного колориста: 100% покриття, винятковий блиск, вражаюча м’якість, оптимальний комфорт для волосся та шкіри голови, максимальна стійкість кольору. Їх формула веганська, дерматологічно протестована, стійка, ефективна.

Догляд

Спираючись на свою відданість здоров’ю волосся, інноваціям і збереженню планети як акту відповідальності за майбутнє, компанія Lakmé випустила серію Teknia, щоб сприяти розробці продуктів, які відстоюють свідому красу.

Teknia — органічна, веганська, екологічно чиста, це натуральні засоби з неймовірними ароматами для догляду за волоссям, поєднання досвіду, інновацій та натхнення: найкращий ритуал краси для живого, здорового та вічно сяючого волосся.

Teknia складається з 9 лінійок, які включають шампуні, кондиціонери, олії та лікувальні засоби, і пропонує ефективні рішення для догляду за всіма типами волосся.

K.therapy — це повний набір процедур, які допоможуть вирішити основні проблеми волосся та шкіри голови. Це продукти, які борються з випаданням, сухістю та пошкодженням волосся, жирністю, лущенням і чутливою шкірою голови. Результат вас вразить: красиве здорове волосся.

Колекція Bio Argan включає зволожувальний шампунь, маску та олію, виготовлені зі 100% органічної арганової олії. Lakme співпрацює з марокканським кооперативом у проєкті лісовідновлення, щоб гарантувати, що рідкісне та цінне дерево аргана залишиться стійким у майбутньому.

Стайлінг

k.style – рішення для об’єму, блиску та текстури. З k.style більше немає виправдань для того, щоб не отримати найкреативнішу, найактуальнішу зачіску у світі.

Салонні процедури

i.plex — це інноваційна, повна та досконала 3-етапна процедура проти старіння волосся, яка починається в салоні та закінчується вдома.

– Відновлює структуру капілярного волокна на 94%

– Волосся на 44% стійкіше до ламкості

– Тривалий результат

– Без парабенів,  ПЕГ,  мінеральних олій

Aura – це перша біотехнологічна веганська система догляду за волоссям, яка розгладжує та пом’якшує волосяні волокна і складається з преміального комплексу гіалуронової кислоти, отриманої шляхом ферментації. Відкрийте для себе гіалуронопластику – нову послугу, яка виходить за рамки процедур випрямлення та контролю завитків.

– Надзвичайні результати лікування: текстуроване, блискуче, шовковисте та м’яке волосся

– Інтенсивне зволоження та захист

– Більш слухняне волосся, швидке та легке сушіння

– Дерматологічно перевірено

– Без формальдегіду

– Результат зберігається до 4-6 місяців.

Дотримуючись найвищих стандартів виробництва завдяки створеним найсучаснішим виробничим потужностям, Lakmé прагне здоров’я та краси волосся, інновацій та сталого розвитку у всьому світі.