BERRYWELL® уособлює справжні інновації. Доказом високої якості є результати використання продукції в роботі з волоссям. BERRYWELL® компанія з довгою історією успішного сімейного бізнесу. Ми завжди прагнемо вислухати побажання стилістів і допомогти їм у виконанні щоденної роботи.

BERRYWELL® – ексклюзивний бренд для стилістів. Тому увагу зосереджено на вимогах і потребах салонів. Продукція BERRYWELL® розроблялася в тісній співпраці зі стилістами. Розмір упаковки, технології, підходи та її застосування, ефективно і ідеально підходять для щоденної роботи.

BERRYWELL® пропонує повний асортимент продукції. Продукція для фарбування, укладання, догляду та моделювання надає ефективну допомогу стилістам при виконанні роботи. BERRYWELL забезпечує стилістам найкращу основу для роботи завдяки високоінноваціонним продуктам і широкій лінійці професійно орієнтованих продуктів.

Унікальна палітра фарб для волосся – це багатство більше ста відтінків кольору, за допомогою яких BERRYWELL® облагороджує і покращує здоров’я волосся, підкреслюючи Вашу індивідуальність. Завдяки революційній формулі кольору, розробленої на підставі досліджень фахівців BERRYWELL®, фарбування волосся в салоні стало простою процедурою, екологічно безпечної та надійної. І результати – в повному розумінні слова – виправдають Ваші очікування. Крем-фарба для волосся BERRYWELL® повноцінно доглядає за Вашими волоссям вже в процесі фарбування. Протеїни, вітамін C та інші речовини для догляду за волоссям зміцнюють і вирівнюють структуру волосся, забезпечуючи їх гнучкість і еластичність. Результат – це стійке закріплення фарбувальних пігментів, неймовірно виразний колір з шовковистим блиском. Всі кольори фарб для волосся BERRYWELL® можна змішувати між собою.

Засоби BERRYWELL® забезпечують швидкий і видимий результат з максимально ніжним доглядом за волоссям та шкірою голови. Продукція BERRYWELL® надає форму волоссю призводить волосся в рух, надає значний обсяг, незвичайні хвилі і чарівні локони. Продукти розроблені і вироблені з урахуванням дерматологічної безпеки.

Укладка від BERRYWELL® тримається відмінно навіть при екстремальних умовах, створює обсяг, додає яскравість, навіть при класичній укладанні.